Kurs doskonalący pracowników ochrony Olsztyn Giżycko Malbork Grudziądz

Kurs doskonalący pracowników ochrony Olsztyn Giżycko Malbork Grudziądz

Kurs doskonalący pracowników ochrony Olsztyn Giżycko Malbork Grudziądz –  Regulacja wywołała burze w środowisku ochrony osób i mienia. Jednak wprowadzenie obowiązkowego kursu doskonalącego kwalifikowanych pracowników ochrony jest dobrym rozwiązaniem.

Dlaczego warto wybrać profesjonalną firmę szkoleniową. Kwalifikowani pracownicy ochrony pracujący często z bronią palną nie szkolą się, ani nie strzelają z broni palnej. Niejednokrotnie kilka lat po kursie na kwalifikowanego pracownika ochrony nie strzelali, choć na firmach ochrony ciąży obowiązek szkolenia. Są więc dla siebie samych i dla całego społeczeństwa zagrożeniem . Kurs który trwa 45 godzin, wykonywany co pięć lat jest niezbędny do tego aby bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki.

kurs doskonalący pracownik ochrony
kurs doskonalący pracownik ochrony

Chcesz wykonać kurs doskonalący pracowników ochrony za darmo zadzwoń tel.791-613-414 lub kliknij link :

 Kurs doskonalący dla kwalifikowanych pracowników ochrony

Kto musi wykonać kurs?
Kurs doskonalący pracowników ochrony musi wykonać każda osoba posiadająca wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony raz na 5 lat.

Kurs uprawnia do przedłużenia uprawnień wynikających z wpisu po przedstawieniu zaświadczenia w KWP.

Komendy Wojewódzkie Policji poprzez wydziały postępować administracyjnych wysyłają do interesantów listy w których jest podany termin wygaśnięcia uprawnień. Jeżeli ktoś wykona kurs po wygaśnięciu uprawnień to traci uprawnienia!

Kurs doskonalący pracowników ochrony Olsztyn Giżycko Malbork Grudziądz

Naprawdę warto!

Co będzie gdy nie dostarczy się zaświadczenia o ukończeniu kursu doskonalącego pracowników ochrony ?

Jeżeli Kwalifikowany pracownik ochrony nie dośle do komendy zaświadczenia o ukończeniu kursu wydanego przez uprawnioną jednostkę oświatową to zostaje automatycznie skreślony z listy Kwalifikowanych pracowników ochrony.

Niesie to za sobą duże komplikacje związane z ponownym otrzymaniem wpisu. Osoba skreślona z listy nie tylko będzie musiała wykonywać kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony od nowa ( w przypadku gdy miała kurs na licencję pracownika ochrony I lub II stopnia) jak również będzie musiała zdać egzamin na dopuszczenie do posiadania broni.

WOLF SECURITY
Chcesz wykonać kurs za darmo?
Obecnie wykonujemy rekrutację na kurs doskonalący dla pracowników ochrony w  następujących miastach:
Olsztyn

Giżycko

Malbork

Chojnice

Grudziądz

Jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie w dowolnym rejonie Polski oraz w dogodnym czasie.

Kurs doskonalący pracowników ochrony Olsztyn Giżycko Malbork Grudziądz